| baxbunny a întrebat:

Am o prietena pe care o cunosc de cand avea 3 ani sta vizavi si am fost cele mai bune prietene. acum am aflat de la mai multi ca imi face povesti si sunt sigura de asta eu am inceput sa imi pierd o multime de prieteni din vina ei.imi spune secretele.inventeaza.chiar nu stiu ce sa fac!? nu stiu sa ma mai impac cu ea sau nu

6 răspunsuri:
| T a răspuns:

Daca e adevarat ca a inventat lucruri despre tine si ti-ai pierdut prietenii din cauza ei, atunci nu ar merita sa te impaci cu ea. Dar sa fi sigura ca intr-adevar a facut asta.

| Roxss a răspuns:

Inainte de intrebarea asta... tu i-ai spus ei astea? Ma refer daca ai chemat-o si ai intrebat-o de ce face asta.
Oricum nu se merita sa ai asa prieteni.Sunt miliarde de oameni, poti trece peste un asa "prieten".

| DoDo a răspuns:

Mai bine termino cu ea vrei o singura prietena nu te mai impaca cu ea tu vei avea de suferit asa iti va facxe te indeparteaza de prieteni si apoi te lasa si ea balta imi poti da fundita te rogg

| alexa007 a răspuns:

Discuta cu ea

daca nu se rezolva problema incearca sa te indepartezi de ea

| kymura a răspuns:

Ar fi bine sa vorbejti cu ea sa o intrebi dc face asta si apoi sa dai concluzia

| nokia a răspuns:

Nu.