| alanor26 a întrebat:

Am o problema, am dat 14 euro unui site (securizat) si nu am primit ceea ce trebuia sa primesc, adica niste puncte la un joc si i-am sunat si au zis sa le dau factura cartelei mele ca, cu adevarat am dat 14 euro dar nu pot sa iau factura sau lista aia deoarece merge doar la abonament si eu am cartela, puteti sa ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| sutinoo a răspuns:

Zi ce site!
Tehnic vorbind "securizat" este accesibil pentru toate site-urile.
Acum legat de factura (si fapt divers) e si mai ticaloasa treaba, pe ea sunt toate informatiile tale ca abonat si cu ea se pot incarca cartele, n-ar trebui sa le dai nimic in afara de numarul tau de telefon.

1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

Capu face, ''curu'' trage!rolling on the floorrolling on the floor