| adriana996 a întrebat:

Sunt reprezentant avon si am primit vara asta o cartela de la avon cu numar.In fine...am avut bagata o oferta, am consumat minutele si luna trecuta mi-am cumparat o cartela de rencarcare orange ca sa imi bag minute si cand sunam la nr de pe cartela imi trimiteau un mesaj sa sun la serviciul clienti.Asa si facut si mi-a raspuns un tip care mi-a zis ca trebuie sa intru pe site-ul avon sa ma inregistrez si sa dau mai multe optiuni sa-mi bag centi pe nr ala, apoi mi-a cerut nr si seria cartelei de reincarcare. I-am zis-o si mi-a spus ca nu este nimic in neregula cu cartela. M-am inregistrat apoi pe site-ul avon, am incercat sa pun iar codul si nu mi-l primea. Am mai sunat o data la serviciul clienti si mi-au zis sa intru pe ramura 4 si sa imi aleg cati centi vreau sa imi pun. Ei bine am intrat pe ramura 4 si mi-am pus pentru 5 euro crezand ca o sa imi ceara codul de la cartela dar mi-au bagat direct centii.Pe factura avon nu am primit nici un fel de suma in plus pentru astia 5 euro.
Initial crezusem ca tipul pe care l-am sunat prima data si mi-a cerut seria si nr cartelei mi-a facut ceva sa numai trebuiasca sa pun eu codul ci sa imi puna direct centii in cont.Am pastrat cartela aia de rencarcare si azi am incercat pe telu mamei sa vad daca este bun codul de si surpriza, era bun am primit 500 de centi.
Intrebarea mea este, pe ce bani am primit atunci eu moca 5 euro si nu mi-au pus nimic pe factura?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numar

Răspuns utilizator avertizat