| lorenaena a întrebat:

Am o problema cu google. De azi dimineata nu ma mai lasa sa intru nici pe google nici pe facebook. Eu intram de pe Ask si de acolo accesam pagina de facebook si google. Dar nu mai pot. Imi spune asa: The server's security certificate is not yet valid! Google Chrome cannot reliably guarantee that you are communicating with www.google.ro and not an attacker. Imi mai spune ceva de server si ceva de clock. Va rog frumos ajutati-ma, ce ar trebui sa fac? Tin sa mentionez ca youtube imi merge.

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

In primul rand scapa de prostiile alea de add-on/extensie/toolbar de la ask, dupa care verifica sa ai ora si data corecte trecute la sistem. Odata facuti pasii astia, curata istoricul si cache-ul de la browser si vezi daca problema persista.