| Fifylici a întrebat:

Cand vreau sa intru pe messenger imi spune sa verific conexiunea la internet, dar netul este ok merge cand intru pe alte site-uri.Am reinstalat messu si tot nu merge nu vad care ar fi problema.Iar cand intru pe facebook tot la fel nu merge imi apare chestia asta si nu stiu ce sa fac.

You attempted to reach www.facebook.com but the server presented a certificate that is not yet valid. Google Chrome cannot reliably guarantee that are you communicating with facebook.com and not attacker.
Chair nu stiu cum sa procedez.

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Trebuie doar sa setezi data si ora corecta dand click pe ceasul din bara.
Apoi dai restart si o sa poti intra pe mess si pe faceboock.
Bafta!

| Fifylici explică (pentru tteo92):

Multumesc,m-ai ajutat foarte mult.

| tteo92 a răspuns (pentru Fifylici):

Cu placere!
Si altadata, ciao!

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Scaneaza de virusi intai. Incearca cu malwarebytes free.