| Mony a întrebat:

Am o problema cu imprimanta (canon pixma MP 210) Nu mai vrea sa-mi tragă foaia, îmi trage doar un colţişor si gatasad m-am uitat sa vad dacă s-o blocat ceva în ea dar n-am văzut nimic. care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| katta a răspuns:

Si eu am aceeasi imprimanta si nu are legatura cu cartusurile de cerneala. si mie mi s-a intamplat chestia cu foaia. nu-mi mai tragea decat un colt din foaie si apoi se bloca. am fost sa o duc la reparat si acolo cand am scos-o din cutie am realizat ca un pix imi cazuse acolo si nu avea loc foaia de el.laughing asa ca uita-te atenta sa nu fi pus ceva pe capac si cand ai ridicat sa scanezi ceva sa-ti fi cazut acolo. este foarte probabilhappy

5 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Sar putea ca...sa ai cartusele infundate, adica asa am patit eu si nu costa mult sa le desfunzi

| Oanny a răspuns:

Sczue...am inteles grsitlaughing

| Anileda a răspuns:

Aceasta imprimanta o am si eu. si eu am avut aceeasi problema nu iti trage foaia deoarece cartusele ori sunt prost bagate ori s-a blocat cerneala. du-te la un din asta de calculatoare si o sa ti-l faca eu acum 1 an mi s-a intamplat si mi l-au rezolvat aia si nu a costat mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai uitat sa vezi daca mai are cernela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti alta