| Mony a întrebat:

Salutare. Am o problema cu imprimanta (Canon pixma Mp210). Nu mai vrea sa-mi tragă foaia când vreau sa imprimez... îmi trage doar un colţişor din foaie apoi gata. M-am uitat sa vad dacă nu s-o înţepenit ceva înăuntru dar n-am observat nimic sad Care ar fi problema sau explicaţia? sadHELP)

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am si eu de asta. Problema erar o agrafa cazuta in locul ala pe unde trage foile pe sus. Sigur e ceva cazut acolo, cauta bine si scoate fara sa distrugi mecanismele.
Spor!