| naviDIabLO a întrebat:

Am o problema cu Monitor LCD Samsung SyncMaster 2233SN 21.5 inch 5 mersi wide black.Deseori cand aprind pc-ul monitorul, nu se aprinde si trebuie sa dau reset de cateva ori ca sa se aprinda. Ce e de facut pentru a se aprinde mereu monitorul fara sa dau restart

1 răspuns:
| ov1d1u a răspuns:

Nu cred ca e de la monitor, ci mai degraba de la PC. Incearca intai cu un alt monitor si daca simptomele se repeta du PC-ul in service (posibil sa ai probleme cu sursa de alimentare).