| Hîrzoiu_Andrei_2001 a întrebat:

Salut, de 2 zile cand aprind monitorul, mi se aprinde, iar apoi imi apare logo-ul de la Acer, si apoi imi da restart la monitor si continua asa mereu pana sting calculatorul, ce sa ii fac? dau funda happy

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Il duci la service, e clar ca e bulit
e posibil sa fie bulit calculatorul
ca sa verifici iti trebuie alt monitor sau calculator (eventual un laptop)

| Hîrzoiu_Andrei_2001 explică (pentru Bizon95):

Am alt monitor și ăla se aprinde, nu are probleme, și la laptop, îmi zice că nu are semnal

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Deconectează monitorul și reconectează-l tongue
Dacă nu merge așa, ce să zic;(
Tristă treaba!
Du-te cu el la reparat. Știu că e nașpa fără computer, dar mna, aveam o vorbă când eram mai mică: „doar distracția contează" happy

| Hîrzoiu_Andrei_2001 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

L-am deconectat și l-am deconectat de vreo 4, 5 ori și nimic