| Danii666 a întrebat:

Am o problema cu pc'ul. Am reinstalat windows'ul si imi apare urmatoarea eroare : Generic host process for win32 services has encountered a problem and needs to close. we are sorry for the inconvenience... imi spuneti va rog ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| username_5501 a răspuns:

Am avut aceeasi problema incearca prin a instala ZoneAlarm.La mine a mers.

| Dragonboy a răspuns:

Instaleaza alta versiune de windows pentru ca cea precedenta are anumite bug-uri si de aia ai primit eroareawinking

| Danii666 explică:

User, acum instalez zoneAlarm. daca merge ai o funa in plus!