| TheCatInBlack a întrebat:

Am o problema cu Smart Tv-ul. Il am de ceva timp si de vreo 2 zile imi apare mesajul asta "Sraf HTML5 Browser v3.0
This copy of Sraf HTML5 Browser is NOT LICENSED ". Please contact the local vendor or customer support from the manufacturer for further information" apare intr-un chenar pe mijloc si nu dispare pe orice întru, dar pot sa intru pe site ul respectiv (Youtube de ex) doar ca nu dispare mesajul asta. Aveti vreo idee ce ar trebui să fac? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ee a răspuns:

Producatorul tv nu mai are licenta

| Paula_Irina_1993 a răspuns (pentru ee):

So nu merge făcut nimic?

| Paula_Irina_1993 a răspuns:

Chiar nu este nici o rezolvare?