| superstar1998 a întrebat:

Am o problema cu svchost.com din folderul C:\Windows. Mi-a cerut permisiunea sa ruleze de multe ori si am dat Yes. Apoi am pornit Google Chrome si mi-am amintit ca am antivirusul dezactivat. L-am activat si acum detecteaza tot ca si cum ar fi virus si nu ma lasa sa pornesc nimic, nici macar pe el. Am ramas cu Google Chrome pornit si explorer.exe (de la windows). Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| DjDkill a răspuns:

Eu nu te pot ajuta singurul meu raspuns este: Restart Windows.