| omuleatza a întrebat:

Hello TPU!
Am o problema, anume: Folosesc windows 7 ultimate, si nu pot sterge un folder, anume folderul in care salvam descaracarile de la google chrome, am dezinstalat google chrome si tot nu pot sa il sterg, zice ca ceva din el este pornit sau metamo "in folosinta" dar folderul l-am golit, care poate fi problema? Va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
| filiasi95 a răspuns:

Sal frate sa iti sp de ce iti face asa pentru ca tu nu ai anti virusul instalat si normal pentru wista iti trebuie avira