| Kanghu a întrebat:

Am o problema cu telefonul. De la un timp cand incerc sa sun pe cineva imi zice Retea respinsa sau Apel esuat sau nu zice nimica si apelul se termina automat. Iar uneori cand altii incerc uneorii sa ma sune le apare eraorea cum ca telefonul meu e inchis cand de fapt nu este. Acum telefonul meu merge mai bine dar totusi primesc des acele erori. Si undeori acolo unde trebuie sa scrie reteaua de exemplu: Vodafone RO scrie Servicii Limitate.
Va rog sa ma ajutati sau sa imi ziceti cauza problemei.

3 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

E de la cartela, sigur sigur. Du-te si schimb-o ca e uzata.

| costyvas a răspuns:

Nsuh daca ai Nokia cu Symbian, insa daca ai...incearca un up'date de soft...eu la fostul E50 am patit la fel si up'date'ul de soft a fost cel care m'a scapat de probleme. Costi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cu telefonul.Am nokia 3600 slide si intr-o zi cand am dat la organizator am observat ca mi s-a sters calculatorul.Va rog sa imi ziceti ce pot face pentru pentru a reaparea calculatorul.