| Andreeeeeaxd a întrebat:

am o problema cu telefonul unei prietene. Ea este in reteaua cosmote si eu in Vodafone. Cand incerc sa o sun imi da apel respins si ea[prietena mea] nu imi respinge apelul. Ce trebuie sa ii fac telefonului? Pana acum cateva saptamani puteam vorbii cu ea si daca sun pe altcineva in reteaua cosmote [in care e ea] nu mi se respinge apelul... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bellatores a răspuns:

Telefonul face asta, prietena ta te-a introdus in lista de refuzare, nimic grav...trebuie accesata si sterge numarul tau de acolo, atata tot. poate te-a bagat din greseala..asa faceam si eulaughing:*

| Andreeeeeaxd explică (pentru Bellatores):

Cum pot sa intru in lista de refuzare a telefonului? thinking

| Bellatores a răspuns (pentru Andreeeeeaxd):

Pai intri in setari, la apeluri-->lista de refuzare:*