| larisa05 a întrebat:

Am o problema cu telefonul SAMSUNG E2550. am scos cartela, si am pus o alta cartela; nu puteam sa dau la contacte pe cartela care am pus-o(nu era cartela noua) imi spunea ca 'introduceti cartela SIM'; dupa aceea am scos cartela si am bagat-o inapoi pe cea care era de la inceput si nici acolo nu puteam sa dau la contacte deoarece imi spunea: 'introduceti cartela SIM'.
ce trebuie sa fac? repede! fundita! ma poate ajuta cineva va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Eu am patit la fel. Inainte de asta, ori ai scapat telefonul pe jos, ori i-ai facut ceva. Cum ar fi : sa-l zgudui tare si multe alte chestii.
Cipul ala care iti recunoaste cartela, ori a intrat cv la el cum ar fi umezeala ori l-ai mutat din loc. S-au s-a stricat de la sine.Cel mai bine e sa te duci la o reprezentanta cum ar fi Orange, cosmote, Vodafone (de recomandat Orange k e cea mai priceputa)
Bft!