| Cristina_Criss_1998_sHiQ a întrebat:

Am problema cu telefonul i-am scos cartela si i-am bagat alta si nu mai pot sa intru pe telefon pentru ca trebuie sa scriu parola confidelitatii pentru deblocare ce trebuie sa fac

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa suni la providerul tau d etelefonie si sa-i spui ce ai facut si sa-l rogi s ate ajute sa-l deblochezi.
Daca telefonul tau este cumparat legal, ar trebui sa stii raspunsul al intrebarile alea confidentiale si sa nu ai de ce teme, dimpotriva.
Deci, suna-i si fii pregatita sa raspunzi la acele intrebari!