| georgecretu69 a întrebat:

Am o problema cu unul din laptopuri.sunt conectat la un ruter wireless cu 2 laptopuri (wireless) si un pc(prin cablu retea). viteza pe un laptop este de 300mbps(atat este viteza permisa de modem) insa la cel de al 2 lea este de 11 mbps si se misca destul de greu.inainte era de 100 si se misca bine acum nu mai merge.care stie setarile pentru marirea vitezei?(windows 7 ultimate x32)

3 răspunsuri:
| lextar113 a răspuns:

Invata sa-ti rezolvi u problemelerolling on the floorTe depasesc? Esti dus de acasarolling on the floor

| georgecretu69 explică (pentru lextar113):

In loc sa semnalizezi si altora "inteligenta" ta, ca na, parca nu esti... destul pana nu esti si fudul, mai bine incercai sa dai un raspuns care sa aiba legatura cat de cat cu intrebarea.:phbbbbt

| lextar113 a răspuns (pentru georgecretu69):

Trebuia sa raspund la bascaleala pentru a aduna mai multe raspunsuri sa devin senior