| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-a dat varul meu un Router Wi-fi (Netis WF2419I), i-am facut setarile si wireless-ul merge ok (la laptop si telefon) dar prin cablu (conectat la PC) merge foarte greu (avand in vedere ca o melodie de 8.3 MB s-a descarcat in vreo 5-10 minute). Routerul este conectat la modem, am internet de la Telekom (Romtelecom) clicknet! As putea sa-i fac ceva sa mearga mai repede?!
PS: La statusul retelei imi spune 100.0 mbps dar abia se descarca cu maxim 20 kbps!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asta ti-e internetul! Clicknet...ce mai vrei?

| christos1234 a răspuns:

Trebuie sa conectezi internetul direct la PC cand dawloadezi.

| Stufii a răspuns (pentru christos1234):

Sa fiu sincer... si cand navighez tot la fel de prost merge! :-P happy