| Vlad_5409 a întrebat:

Am o problema cu windowsu cand intru in el imi apare o fereasta in colt drept jos pe nume Windows GENUINE MICROSOFT SOFTWARE. Da ma puteti ajuta si cum as putea sa scap de ea fara sa imi schimb windowsu. Dau finda!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai windows fara licenta.

| crmr a răspuns:

Intri p id asta si iti dau eu ceva carmyrotik@yahoo.com funda pls

| crmr a răspuns:

Intri pe ID-ul asta si iti dau eu ceva carmyrotik@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa activezi windowsu... uite aici Un for folosi sistemul de operare for 120 de zile pasii pacta sunt urmatorii:
1. Dati clic PE "butonul Start -> All Programs - Accesorii>". Dati clic-Dreapta PE "Command Prompt" si selectati "Run as administrator". Daca VA Este ceruta, Parola tastati-o si continuati.
- O Alternativa acestui pas Este o sa tastati "cmd" in Box-ul căutare DIN Start Menu si apoi sa apasati "Ctrl + Shift + Enter".
2. Introduceti urmatoarea comanda:

slmgr-reînarma

3. Va Fi afisat de îngrijire ONU Mesaj VA CeRe sa restartati calculatorul. Restartati-l. Veti observaţiile ca perioada de Proba o Fost resetata la 30 de zile, sper ca te-am ajutat. FUNDA big grin

| chels95 a răspuns:

Trebuie sa cumperi chestia aia