| nykku a întrebat:

Cum fac sa scap de "genuine microsoft " imi apare in colt, dreapta jos

ajutati-ma si pe mine cine imi explica cel mai bine cum scap de el are funda big grin

1 răspuns:
| Girl a răspuns:

Genuine Microsoft=windows fara licenta.Iti arata asta deoarece ai dat update`uri, iar cei de la Microsoft ti-au gasit ca windowsul tau nu are licenta.

Ca sa scapi de el urmezi urmatorii pasi:
1. C>Windows>System32 si se dau rename la fisierele: WgaLogon.dll si WgaTray.exe de exemplu Wy.dll si Wz.exe moment in care ele nu mai pot opera.
2. C>Documents and Settings>All Users>Application Data>Windows Genuine Advantage si se da delete acestuia (Windows Genuine Advantage)
3. Restart

Bafta:*