| akcentdiana a întrebat:

Funda, de fiecare data cand intru pe calculator imi apare o eroare de la ask for genuine Microsoft software si zice ca you may be a victim of software counterfeiting si mai zice : this copy of Windows did not pass genuine windows validation, ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| Clawd3lw a răspuns:

E din cauza ca ai windows-ul piratat si ai incercat sa faci upgrade si atfel te-au gasit cei de la Microsoft. Reinstaleaza-l ca oricum in scurt timp nu iti va mai functiona deoarece ti-l va inchide. A patit-o si un prieten.