| Ayanis a întrebat:

Am o problema cu Yahoo! Messenger pe un computer. Acum ceva timp totul mergea perfect. De zilele trecute insa, nu ma mai pot loga, imi tot spune ca este o problema cu conexiunea mea la internet. Imi merge sa ma loghez pe mail.yahoo.com si pe orice alt dispozitiv. L-am reinstalat de cateva ori si tot degeaba. Stie cineva care poate fi problema?

Răspuns Câştigător
| eueueu1 a răspuns:

Verifica ora si data.

| Ayanis explică (pentru eueueu1):

Pfff...am incercat cu firewall, cu toate chestiile...numai la asta nu m-am gandit. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Tma a răspuns:

Dezinstaleaza versiunea de messenger actuala, apoi downloadeaza alta de pe www.yahoo.com