| naomiiii a întrebat:

Am o problema cu zona intima, am o secreție foarte urat mirositoare și nu scap de ea oricât m-aș spala. Nu am alte simptome, febră, mâncărimi sau altele. Totul e normal insa doar mirosul e insuportabil. Trebuie să mă îngrijorez sau nu? Am 17 ani și sunt fata

1 răspuns:
| alexandraionela1234 a răspuns:

Eu zic sa mergi la ginecolog, să-ți faca un consult, sau sa ii spui pur si simplu de problema ta. Sunt 100% sigura ca ai o infecție vaginala, mergi la doctor sa nu se agraveze