| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Deci, eu ascult mzk pe youtube si de cd am intrat sa asc o melodie nu stiu ce are si se blocheaza canta potzin si iar si iar si iar (pana acum nu a mai facut ) ce credeti ca poate avea?

Răspuns Câştigător
| Sburatorul a răspuns:

Poate fi de vina conexiunea ta la internet ( sa mearga mai slab internetul in perioada asta). Eventual daca mai ai niste chestii care iti mananca din net. ti se misca Youtube-ul mai greu.

4 răspunsuri:
| ivy a răspuns:

Reinstaleaza placa de sunet sau realtek-ul! poate si-a dat break`...bafta!

| Baddboy a răspuns:

Ori este ascultata in acelasi timp de mai multi.ori este de la net dar cel mai sigur varianta 2

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Multumesc

| KiTTtTtTtTtyYyYyY a răspuns:

Era o problema la net...