| Xpert2000 a întrebat:

Am o problema,folosesc google chrome cand mi se orice incarca pagina de net imi da un mesaj: aceasta pagina are continut nesigur, pe orice pagina chiar si pe pagina officiala google chrome. Vreo solutie?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica data si ora de la PC(sunt in urma) si apoi da click pe inteleg riscurile. (regleaza ora si data) Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in setari la "in culise" apoi la confidentialitate, si debifeaza Activați protecția pentru phishing și malware

| babyalexa a răspuns:

Apasa pe cheita de setari (colt dreapta sus).
Alege "setari (settings)"
In stanga alege "In Culise (a 3-a optiune)"
Si la "Confidentialitate" debifeaza "Activați protecția pentru phishing și malware (a patra casuta de bifat)"