| Xenoverse1 a întrebat:

Am o problema cu Google Chrome, nu mi se incarca nici o pagina, ce sa fac?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu ti se incarca nici o pagina, intra in meniul Start - Run si da comanda "ping google.com".
In fereastra DOS va fi afisat (in mod text) rezultatul comenzii. Daca la sfarsit apare "Packets Sent" egal cu "Received si este diferit de 0, atunci ai conexiune de internet. Daca apar diferite sau 0 /cevanesaj de eroare, atunci ai problema cu internetul.

Daca internetul functioneaza, scrie sus la adresa: "google.ro" si apasa tasta Enter. Daca iti intra pagina, atunci si browser-ul (Chrome) functioneaza, dar pagina de pornire este setata pe o pagina inexistenta.

| gabicoo a răspuns:

Foloseste Chrome Cleanup Tool.
E free, safe si foarte eficient.

| ywar a răspuns:

Ai internet?

| Xenoverse1 explică (pentru ywar):

Ce intrebare prosteasca, normal ca am internet ca daca nu aveam mai postam intrebarea asta pe aici?

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Dezinstalat si instalat din noi