| ellysv a întrebat:

Am o problema. Incerc sa vizioneze fetita mea desene pe trilulilu dar imi zice ca nu am Adobe flash player desi il am,. cand am incercat sa intru la setari in tools ca mi-a zis cineva sa incerc de acolo ceva setari nu imi apare internet options in acest meniu. La youtube ma intreaba daca vreau sa ruleze Adobe flash player si apoi merge dar la trilulilu nu am acea varianta si vreau sa ruleze automat. cum fac? Cum fac sa imi apara variante de setari in meniul tools al calculatorului. Sunt o mamica ce nu stie prea multe in ale PC-ului

1 răspuns:
| Allinn a răspuns:

Pai...descarca Adobe flash player care il cere site-ul trilulilu...nu risti nimic (decat sa iei virusi dar Adobe nu are) incearca. Funda? happy