| Chumlee a întrebat:

Buna!
Pe facebook imi scrie asa : Sistemele noastre automate ţi-au restricţionat accesul la anumite caracteristici de pe Facebook.
-posting on or creating Pages-
Cum pot sa aflu daca e permanent sau temporar?

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Am patit-o si eu, din pacate, nu se poate afla cat dureaza, eu eram blocata pentru spam ca postasem prea mult pe peretele unei pagini.Am stat 2 saptamani fara sa postez, sa dau comment, like sau share la pagina respectiva, si dupa cele 2 saptamani, mi s-a ridicat restrictia.Nu stiu cat de mult te ajuta raspunsul meu, dar macar acum ai o idee. Sper sa ti se ridice restrictia, noroc si multa rabdare.