| GamingClassic a întrebat:

Am o problema la majoritatea programelor de filmat, gen action pe fiecare videoclip care il fac apare ACEST VIDEOCLIP ESTE FILMAT CU ACTION, cum pot scoate chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Andrei277 a răspuns:

Trebuie sa le cumperi cred

| GamingClassic explică (pentru Andrei277):

Ai dreptate, dar am gasit cd-key si pentru action / bandicam pe net numai e problema le am full acum

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Trebuie să le cumperi... Sau ai putea descărca OBS care e gratis și mult mai bun ca celelalte.

| Zaygon a răspuns:

Trebuie cumparat programul.

| RokoRo a răspuns:

Tu ai o varianta "demo", gratuita. Acea varianta este pentru ca tu sa vezi cum functioneaza programul si daca esti multumit, sa il cumperi. Deci ai nevoie de o licenta. Sau de un "crack"winking