| maf16 a întrebat:

Am o problema mica. Mi-a imprumutat cineva in stick de 4 Gb, tocmai mi-am reinstalat windowsul si daca introduc stikul in USB, apare ca trebuie Formatat, dar nu ma lasa sa il formatez. ce are?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Programu se numeste HPUSBDisk

5 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Stick-u e stricathappy

| valentingb a răspuns:

Incearca sa il bagi in alt usb si daca nu merge, in alt calculator, preferabil cu alt sistem de operare.
daca tot nu merge mai intreaba un cunoscator( face-to -face sau ochi in ochi).ai putea sa strangi bani de alt stick de pe acum

| maf16 explică:

Imposibil sa fie stricat, pentru ca inainte sa reinstalez winowsul a mers

| maf16 explică:

Aveam nevoie de un program pentru formateare. am rezolvat problema

| mitzabal a răspuns (pentru maf16):

Ce program?

| itsoft a răspuns (pentru mitzabal):

Programu se numeste HPUSBDisk