| mellisa_1721 a întrebat:

Am o problema tipic vieti la tara.Am pui de gaina si am in cotet miscoi.Adica pe alta limba paduchi de gaina.Cum a-s putea sa scap pe o cale naturala de miscoi.Ca am incercat cu toate solutiile posibile de la cele mai scumpe la cele mai ieftine si nici un rezultat. funda celui care ma ajuta cel mai mult +vot celorlalti.va multumesc

2 răspunsuri:
| nestiangeorgecostin123456789 a răspuns:

Incearca sai dai cu untura functioneaza de fiecare data dar vreo sapt sa nu-i lasi sa intre unde ii tii de obicei