| Ryder007 a întrebat:

Am o problema urgenta, am nevoie pentru a instala ceva de Netframework 4.0... asa zice, dar dupa ce il downloadez i dau sa deschida si nu zice nimic, nu face nimic, am incercat si alte versiuni si de pe alte siteuri, nimic, stiti ceva va rog ajutati-ma dau funda.

1 răspuns:
| Daktary a răspuns:

Daca ai instalat xp sp2 trebuie sa instalezi windoes installer 3.1 sau 4.5 ca sa poti sa instalezi net framework 4 sau poate nu ai instalate celelalte versiuni de framework descaraca aio runtimes dezarhiveazal si dai run pe setup si o sa instaleze toate versiunile de framework si alte chestii de mai trebuie instalate pentru pc http://www.computerbase.de/downloads/system/all-in-one-runtimes/