| Anna_8414 a întrebat:

Am o problemă uriaşă! straight face Deci, am un telefon Samsung Galaxy 550, si am avut cod la el, adica desen. Fratele meu a dat de foarte multe ori pe acel cod, iar telefonul s-a blocat. Acum imi zice sa pun emailul si parola de la Google, am incercat si asta, nu a mers. Singura solutie ar fi sa il duc la Cosmote pentru a-l trimite la Bucuresti, dar chiar nu vreau asta pentru ca dureaza mult.Are cineva vreo solutie?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lussy2 a răspuns:

Nu prea ai de ales trebuie sa il duci la un magazin de deblocari si din astea sau la cosmote, chiar daca dureaza mult sau iti cumperi alt telefon.

| TakeItSlowXD a răspuns:

Iti recomand sa il duci la Cosmote, altfel pana il vei fi reparat tu el se va fi intors deja de la Bucuresti.

| SassyAgel a răspuns:

Da, Lussy 2 are dreptate.