| djdani2010 a întrebat:

Am o tableta Allview alldro speed eco+.
Eram pe net si dintr-o data s-a blocat... Eu i-am dat restart dar cand am repornito ramanea doar cu numele tabletei(alldro speed) si asa ramane.
Am incercat sa ii reinstalez androidul dar nu ma lasa( la un moment dat cand trebuie sa apas pe tasta plus si pe butonul power, la ecranul monitorului imi apare un semn de exclamare(am incercat sa ii reinstalez androidul prin programul live suite)
Nu prea stiu ce are.
Oare daca ii fac root va merge? (nu prea ma pricem in legatura cu root-ul) Am auzit daca ii fac root pierd garantia.
Va rog sa ma ajutati! dau funda.

Răspuns Câştigător
| wrath007 a răspuns:

Nu nu va merge trimite-o la service

| djdani2010 explică (pentru wrath007):

Am garantie, azi am dus-o.

1 răspuns: