| DEADON a întrebat:

Am achizitionat de curand tableta Allview speed city.O am de 2-3 luni. In seara asta avea 42 sau 39 la suta, la baterie, asa ca am zis sa ma joc Subway Surfers. Dupa 1 minut de jucat s-a blocat imaginea si am incercat sa apas pe taste dar nu. Am apasat pe power si s-a inchis. Dupa iar si imi apare numai androidul acela si altceva nu. Cred ca trebuie dusa la reparat sau ce? Si am apasat si butonul de reset dar nu? Va rog pleasee sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Yqnwtz a răspuns:

Concluzia e ca cat dai atata face daca te duci cu ia la reparat sigur iti cere 50 de lei daca e de la soft cauta pe google probleme similare si vei gasi si solutia

| DEADON explică (pentru Yqnwtz):

Multumesc laughing Scuze ca am raspuns de atata timp. Mi s-a rezolvat problema dar dupa am stricato iar. Acum am un Iphone 4 happy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ai bagat-o la incarcat?

| DEADON explică (pentru darrio2007):

Da
Dar tot degeaba.

| DEADON explică (pentru darrio2007):

Acum o bag. Dar dupa ce sa fac?

| DEADON explică:

Va rog cineva helpppp.