| Negrea_Amalia_1995 a întrebat:

Am o tableta Nexus 7 si mi se incarca greu adica foarte greu si nu stiu ce sa-i fac adica o bag la ora 12:00 si de abia la ora 8:00 e incarcata 100% de ce? Oare e din cauza ca stau pe ea cand e la incarcat? In clasa mea mai au tablete si au zis ca li se incarca intr-o ora cum se poate ca si ele stau pe ea si tableta mea e mai buna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nicio problema. Are nevoie de mult timp sa se incarce, asa am avut si eu un telefon si trebuia sa astept 4 ore sa se incarce. NU te mai juca pe ea cand e la incarcat