| Ideeall a întrebat:

Am o unitate optica dintr-un laptop Dell, si vreau sa o pun la un laptop HP, bineinteles este de format SATA si laptopurile si unitatea. Credeti ca merge aceasta inlocuire?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ok. atunci e foarte probabil ca fizic sa se potriveasca. incearca si vezi daca ii functioneaza toate optiunile.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Depinde de forma fizica, de placa mama, de tipul de conexiune.

| Ideeall explică (pentru gelu1970):

Este un Panasonic uj 242 blu ray si se poate pune pe orice fel de laptop daca are dimensiunea sata de 9.5 mm. Asta am citit si eu.

| gelu1970 a răspuns (pentru Ideeall):

Ok. atunci e foarte probabil ca fizic sa se potriveasca. incearca si vezi daca ii functioneaza toate optiunile.