| EUSIATIT a întrebat:

Am observat ca tot mai multe intrebari sunt de la anonimi desi sunt intrebari obisnuite. de ce sunt anonimi.nu aveti nume sau nu ati fost botezati? sau aveti ceva de ascuns... e o gluma. dar poate cineva doreste sa i da rasp privat si.cui?/unde? sa trimiti rasp.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le e teama sa nu para stupide intrebarile, emotiile adolescentei si timiditatea, sau se poate scrie daca nu ai cont?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca le e mai mult greu sa-si faca cont si atunci intreaba pur si simplu. Nu vad nimic rau in asta, sincer.

| Silvia a răspuns:

Poate nu au cont.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

La fiecare este un inceput. Trebuie sa il acceptam si sa incurajam perseverenta. Cu timpul, o mare parte dintre anonimi vor deveni fascinati si se vor loga. Noi trebuie doar sa avem rabdare.

| Mariella a răspuns:

Poate ca aveau doar o intrebare atunci, pe moment, si nu aveau timp sau chef sa isi faca un cont...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Doresc să rămână anonimi, atâta tot. Nu fac rău societății și nici nu încalcă politica site-ului ca să-i criticăm.
Noi care avem cont l-am făcut în scopul de ajuta pe oricine, identificat sau nu!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca unii pur si simplu nu au chef sa mai aiba alt cont pe cap, in cazul acesta, un cont pe TPU.