| Decebalul a întrebat:

Am pictat niste desene si vreau sa lepun intr-o mapa. Ce pot face ca sa nu se lipeasca intre ele?

9 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Trebuie să le laşi să se usuce bine, bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le lasi sa se usuce, apoi le dai cu lachappy

| Park1Suin a răspuns:

Da fiecare desen cu putin lac de par.El intareste.Deci,ajuta.

| Park1Suin a răspuns:

Fundita?

| papyterier a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa astepti sa se usuce foarte bine apoi daca tot se lipesc intre ele cand le pui in mapa iti recomand sa pui o folie intre fiecare 2 depinde cate ai. Sper ca te-am ajutat big grin

| Park1Suin a răspuns (pentru papyterier):

SI DE folie nu se vor lipi?

| papyterier a răspuns (pentru Park1Suin):

Pai nu cred eu asa am facut si nu s-au lipit folia e din plastic.

| laurboss2002 a răspuns:

Le lasi sa se usuce apoi le pui in mapa.

| Darlusca a răspuns:

Asteapta se se usuce foarte bine si pune-l intr-o folie de plastic, dar sa fi sigura ca este uscat complet! Fundita?