| anonim_4396 a întrebat:

Am pierdut un S6 recent, cei de la politie nici acum nu m-au sunat in legatura cu telefonul, il pot localiza eu cumva? Sau macar sa aflu daca s-a umblat in el?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Https://myaccount.google.com/find-your-phone
Daca ai fi activat asta.

| DavidoffUser a răspuns:

Sunt sigur ca politia decat sa previna jafuri, omoruri, sa faca urmariri, investigatii, prefera sa-ti caute tie telefonul.Rusine din partea lor ca nu l-au gasit.

| anonim_4396 explică (pentru DavidoffUser):

Ești un prost

| Nume2 a răspuns:

Da, Samsung si Google iti ofere cate un '' anti-furt '' daca le aveai activate... Https://myaccount.google.com/find-your-phone, de la Google, cum a spus si Meowishere sau de la Samsung https://findmymobile.samsung.com/ Daca nu le aveai, imi pare rau sa iti spun dar nu cred ca il mai gasesti. Nu iti pune baza in politie. Ai incercat sa suni?

| Riley777 a răspuns:

Asa s-a intamplat si la cazul lui alvarez, A pierdud iphone 6 plus si l-a luat un om. Politia nu a facut nimic.Suna telefonul sa vezi cine raspunde