| Mihaela6373 a întrebat:

Mi-am pierdut telefonul (j6+ 2018) il pot localiza cumva? Tin sa mentionez ca avea si baterie descarcata si era si pe mod avion. Daca ma duc la politie cu codul IMEI ar putea sa-l gaseasca? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca ai actele la el, si il dai furat.
Ca practic cine l-a gasit si nu l-a returnat, si si l-a insusit, inseamna ca l-a furat.
Da trebuie sa ai actele si sa nimeresti un politist care sa vrea sa te ajute.
Eu am lasat telefonul in taxi o data, l-am gasit pe ala, si nu a recunoscut.
Am fost la politie si aveam prieteni acolo, si nu m-au ajutat ca prieteni, dapai ca cineva strain. :/