| MrDrx a întrebat:

Am primit asta dupa dezactivarea contului de Facebook

Am stabilit că nu ești eligibl(ă) să folosești Facebook. Pentru a afla mai multe despre politicile Facebook, te rugăm să recitești Declarația de drepturi și responsabilități Facebook:

https://www.facebook.com/legal/terms

Din păcate, din motive legate de siguranță și securitate, nu putem oferi informații suplimentare pentru motivele din cauza cărora contul tău a fost dezactivat. Apreciem înțelegerea de care sperăm să dai dovadă, căci această decizie este una finală.

Mulțumim,

Miguel Hernandez

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

L-ai dezactivat tu sau ti la blocat cineva?