| rororef a întrebat:

In ce consta dezactivarea contului de facebook? daca il dezactivezi e ca si cum l-ai sterge? vreau sa stiu cum voi aparea eu daca l-am dezactivat. funda:*

Răspuns Câştigător
| PureCherry a răspuns:

Contul se dezactiveaza dupa cateva zile happy ii dai dezactivare si daca nu mai intrii pe el in jur de 1 saptamana se dezactiveaza, daca intri big grin il activezi la lochappy
Sper ca te-am ajutat! O seara buna big grin

| rororef explică (pentru PureCherry):

Deci daca eu nu mai intru 1 saptamana pe el si se dezactiveaza ce inseamna adica intr-un fel se va sterge adica eu doresc sa nu mai exist pe el...happy

| PureCherry a răspuns (pentru rororef):

Da se sterge de tothappy

| rororef explică (pentru PureCherry):

Mersi :*

| PureCherry a răspuns (pentru rororef):

Nu ai pentru cehappy

8 răspunsuri:
| shadow222 a răspuns:

Cand il dezactivezi il sterg aia iar daca intri iar pe cont e reactivat contul nu e sters definitiv

| Gabriel_Dumitru_1996 a răspuns:

Tutorial dezactivare cont facebook:

https://www.youtube.com/watch?v=fd59yGsv8RI

| pytyk2818 a răspuns:

Il dezactivezi si duapa logheazate iar si o sa iti dea sterge contul sau nu si dai pe stergere cont si gata!