PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Am primit din senin un plic de la Vodafone cu o cartela, fara sa imi spuna sau scrie undeva numarul de apel!
Oferta nu e semnata de nimeni, de nici un departament, sau simplu functionar!
Nu spune nimic altceva, decat ca e un "cadou pentru mine" parca! - mentioneaza fosta oferta cu minute nationale si in retea, dar care a expirat in 31, iar eu am primt-o prea tarziu ca sa o mai pot activa!

Sunt curios daca a mai primit cineva ceva similar, si daca era la fel formulata?!

Multumesc!

5 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu una nu am mai auzit de asa ceva, insa poti verifica foarte usor mergand la un Vodafone Magazin

| alex2009 a răspuns:

Parca cu ceva timp in urma am mai citit o intrebare de genul asta pe TPU sfatul meu este sa ii suni pe cei de la Vodafone si sa le spui povestea.

| roxy_2350 a răspuns:

Si eu am primit. introdu cartele in telefon si apeleaza orice numar ca sa o activezi si sa iti afli si numarul de telefon. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mai sunt uni care pot face glume de gen.Mai bine ai vb cu unul dintre operatori

| MyLittlePinkyEyes a răspuns:

Mai bine te intorci la Vodafone si le spui ca nu stii ce numar de telefon are, le pui intrebari legate de cartela.Eu ma gandesc ca a fost o farsa, acum, nu stiu, parerea mea. Fundita?