| Happppy1 a întrebat:

Buna,azi am primit un apel de la un nr. care este asa:0374115***
Nu stiu,din ce retea poate fi? Poate fi de la Vodafone(sunt clienta Vodafone)? Ca am vazut ca si numarul care anunta factura este tot cu 037, dar dupa are 2, nu 4.
Funda si multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange Home Pack : 0374 – 0…9xx – xxx
http://www.lirc.ro/prefixele-telefoniei-fixe-si-mobile-din-romania/

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Numar de Vodafone fix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai abonament la Orange? Daca da, te suna sa iti puna cateva intrebari cei de la Orange! Si pe mine m-au sunat!

| CoconetulFurios a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti prea p.asta pestru secolul asta, iti spune clar ca este CLIENTA VODAFON.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

0374 reprezinta numere de telefon fix Orange, iar cele 0372 sunt Vodafone fix.

| LastNight1324235436 a răspuns:

Da,sunt cei de la Vodafone. Si pe mine m-au sunat acum cateva zile in legatura cu o oferta la abonement.

| CoconetulFurios a răspuns:

Vodafon

| Rodrik a răspuns:

Buna. Este posibil sa fie de la Vodafone. Am fost apelat de ei cu numere similare.