| Erokenh a întrebat:

Am primit o întrebare pe olx la un produs iar eu l am jignit pe ăla iar acum primesc mesaje cu jigniri și apel de la el. Îl pot reclama la poliție?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca tu ai inceput. Sa nu cumva sa te reclame el.

| Violleta2022 a răspuns:

Deci tu-l injuri pe ala si cand el iti raspunde tot cu injuratura, tot tu est ofensat?
Politia o sa-ti dea tie o amenda ca i-ai deranjat, odata ce tu ai fost primul care a iscat obraznicia si insulta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur ca poti
si ce ai sa ii zici?
ca el te-a injurat mai urat decat l-ai injurat tu?

| sierra1 a răspuns:

Poți dar degeaba, ești la fel de "băgat" in asta, ca celălalt.

| Lioana a răspuns:

Nu se baga politia pentru jigniri. Au treburi mai importante de facut.

| Vântulalb a răspuns:

Daca iti da mana sa le explici de ce l-ai jignit tu primul, poti sa o faci.

| IComeNuts a răspuns:

Depinde ce injuraturi i-ai adresat tu prima data.
Partea proasta este ca tu ai inceput.
Dar daca se ajunge la amenintari, eu l-as reclama la politie. Acolo este vorba despre o fapta penala, si ai castig de cauza.