| Danila_Andrei_1909 a întrebat:

Am pus din greseala bara cu startul sus, cum o pun inapoi jos? am incercat sa trag cursorul dar cand apare pe ecran dispare si nu apare nimic. Stiti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Trage-o pur si simplu in jos, la locul ei. Dai drumu' la mouse cand esti cu, cursorul jos. Insista pana merge.

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

La fel cum muti iconitele pe desktop asa muti si bara aia. dublu-click si tii apasat, apoi o muti unde vrei.

| NuDauFunda a răspuns:

Click dreapta pe bara de start - properties - in tabul 'taskbar' apare o optiune 'taskbar location on sceen'; dai bottom si gatawinking

| DanielaElleena a răspuns:

Pai pune mouse-ul pe paraaia si pasa click si tine apasat si o tragi in jos

| ShadowcatRogue a răspuns:

Da click pe ea, tine apasat si trage-o intai in stanga sau dreapta si abia apoi jos, da drumul la click. Ar trebui sa mearga

| Danila_Andrei_1909 explică:

Dar cand ajung pe ecran dispare

| Adrian_Alexandru_1993_NXqR a răspuns:

Click dreapta pe bara de start - properties - in tabul 'taskbar' apare o optiune 'taskbar location on sceen'; dai bottom si gatawinking

| Zeca_Geanina_1989 a răspuns:

Buna am si eu o problema cu tasatura nu imi merge butonu de jos s-a blocat cum pot sa il deblochez am laptop