| TheKKosmyyn a întrebat:

Am o problema cu pc-ul...In partea dreapta am o bara u optiunipe pc-ului, si dn greseala am apasu pe un butun si a inchis pc-ul...Acum se incarca dekstop-ul si apoi imi apare un fond cu albastru cu ceva legat de BIOS si dispare repede, este mai mult de jumatate de ecran cu sris.

13 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai concret, ce mesaj? Ce bara cu optiunile pc-ului ai tu in dreapta? Ce optiuni?

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Este o bara de obtiuni...Restar pc, inchidere pc my comtuter, programele din start...Mesajul nu prea apuc sa-l citesc.Cum am zis e ceva legat de bios si f8.
Daca rezov ai funda.

| K0sti a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Daca tu crezi ca eu pot sa ghicesc ce ai tu acolo...te inseli. Nu ma intereseaza funda. Si dupa ce iti apare mesajul ce se intampla?

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Poarneste din nou pc ul si tot asa.sadTe rog ajute-ma.

| K0sti a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Ok. Intra in bios si spune-mi ce data si ce ora ai, dupa care intra in safe mode cu F8 si spune-mi ce se intampla.

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Nu inteleg data si ora, adica timpul? Unde e safe mode?

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Asa e...Cand imi apare fondul albastru apare ceva cu safe mode.

| K0sti a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Las-o balta. Nu putem comunica astfel. Tu nu ai nici cea mai mica notiune depre ce inseamna un calculator. Nu se poate asa ceva, imi pare rau.

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Am intrat in safe mode, si dupa?

| K0sti a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Si ce se intampla, in safe mod, aia vroiam sa stiu. Mai da vreun mesaj, se mai restarteaza, etc. Data si ora mi le-ai spus? Nu.

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Am rezolvat..Ms mult.

| K0sti a răspuns (pentru TheKKosmyyn):

Si care a fost problema? Cu placere!

| TheKKosmyyn explică (pentru K0sti):

Un progrogram din windows sters.