| ionutadr97 a întrebat:

Am pus o parola la pc si cand vreau sa intru pe calculator o tastez si imi spune parola gresita!
Eu o tin perfect minte ce s-a intamplat de ce imi apare asa?
Am folosit si CAPS LOCK nimic.

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Intrii in safe mode si stergi profilul sau faci altul.
dupa ce aprinzi calculcatorul si apare logoul placi ide baza sau acea stea in stanga sus, dupa aceea apare un fundal negru cu scris alb. apesi f6 si intrii in safe mode.

| ionutadr97 explică (pentru SasNetRomania):

Eu stiu cum sa o sterg dar nu stiu de ce imi apare parola gresita daca eu am intrat de 10 de ori cu aceea parola

| SasNetRomania a răspuns (pentru ionutadr97):

Fi sigur ca nu se schimba singura acea parola, faci tu ceva gresit, sau ai apasat un buton in plus cand ai pus prima parola!